Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!

Go down 
2 posters

Do Białych czy Niebieskich?
DO BIAŁYCH GO!
Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! R9jxbd36%Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
 36% [ 5 ]
DO NIEBIESKICH GO!
Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! R9jxbd64%Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
 64% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 14
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
PisanieTemat: Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!   Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! EmptySob Sie 17, 2013 7:03 pm

c:
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!   Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! EmptySob Sie 17, 2013 7:04 pm

DO NIEBIESKICH NIEBIESKICH NIEBIESKICH.
Innych opcji nie zaakceptuję >C
Powrót do góry Go down
Wyspa Wielkanocna

Wyspa Wielkanocna


Orientacja : ಠ_ಠ
Ekwipunek : Rapier, pistolet skałkowy, kord.
Wątki i powiązania : DEMONICZNI BRACIA RODRIGUEZ
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Moneyy, poweeer, gloryyy~!
User : Punk. (Chilijski. :c)
Liczba postów : 91
Join date : 03/03/2013
Skąd : Hanga Roa

Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!   Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! EmptySob Sie 17, 2013 9:01 pm

Do niebieskich, bo Jose tak mówi. >:|
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!   Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała! Empty

Powrót do góry Go down
 
Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ankieta: UKE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: