IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Państwo Watykańskie

Go down 
AutorWiadomość
Go??
GośćPisanieTemat: Państwo Watykańskie   Czw Kwi 05, 2012 10:36 pm

Imię: Gabriel

Nazwisko: Vargas

Ekwipunek: różaniec, pistolet skałkowy i sztylet

Hierarchia: Quartermaster (?)

Charakterystyka:

  • Wygląd: Gabriel jest dość niski i nie jakoś specjalnie zbudowany. Nie objawia się też w nim szczególna siła, spryt czy inne takie sprawy (chyba, że biegnie się na obiad). Nie różni się zbytnio od swoich braci, ma jednak najjaśniejsze włosy a jego loczek jest lekko kwadratowy, z lewej strony. Posiada szare oczy, pociągłą twarz, przez niektórych nazywaną nawet dziecięcą. Ubiera się jak każdy pirat, najbardziej jednak preferuje kolor czerwony. Zawsze można przy nim znaleźć przynajmniej 3 różańce, podręczną biblię i flakonik wody święconej.
  • Charakter: Jego charakter dość trudno określić, zmienia się on z godziny na godzinę. Bardzo różni się pod tym względem od braci i nie można go do nich porównywać z charakteru. To prawda, ceni sobie jedzenie, choć na pierwszym miejscu stawia Boga. Jednak rzadko zdarza mu się płakać czy uciekać. Ma w sobie mniej energii i entuzjazmu. Jest bardzo opiekuńczy, opanowany i spokojny, ale co chwila się śmieje. Niekiedy używa łacińskich słów, byle tylko podkreślić jaki jest mądry. Nigdy nie zwiedzał świata, przez co jest lekko zamknięty na nowe przyjaźnie, ale tylko chwilę bo już po jednej rozmowie czuje się jakby znał się z drugą osobą od dziecka. Zawsze stara się być uprzejmy ale zdarzają się chwile kiedy wybucha. W stosunku do kobiet nie różni się od braci, zawsze jest gotów na flirty i nie ma w tych sprawach pohamowań ale ceni sobie przyjaźń męsko męską.
  • Relacje: Dobre stosunki ma z Włochami Weneckimi zawsze próbował udawać jego starszego brata i to dzięki niemu oduczył się płakać, chciał mu imponować.
    Wychowywał się jednak bardziej z Włochami Romańskimi, ale odrzucało go pesymistyczne nastawienie brata do świata, jednak bardzo go kocha i próbuje pogłębiać ich relacje.
  • Historia:
-
Powrót do góry Go down
 
Państwo Watykańskie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: