Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co uważasz o osobie powyżej?

Go down 
+7
Chile
Prusy
Japonia
Ameryka
Chiny
Jan Mayen
Admin
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 5:33 pm

Sadomasochistyczna herod baba z zestawem naostrzonych sztyletów gotowych do użycia w każdej chwili.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 6:14 pm

Najpiękniejszy człowiek jakiego widziałam kiedykolwiek ! ..... taki niewinny żarcik.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 6:49 pm

Edward nożyco ręki
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 7:25 pm

Słodka ~
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 7:27 pm

Zuo wcielone, dla niepoznaki z kokardką ;)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyWto Paź 02, 2012 8:36 pm

Ruda siostrzyczka Anglika, która jest fajna.
Taa..jestem zła (chyba...) XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySro Paź 03, 2012 7:58 am

ZUo i mHrok. I nożyczki zamiast rąk xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySro Paź 03, 2012 1:51 pm

Samo dobro. -.-
(jak te zdrowe produkty spożywcze :"D)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 3:11 pm

(Nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z tym całym "Lu GO!" xD)

Rzuca nożami we wszystko co się rusza. I myśli, że jest białoruskim ninja.
Powrót do góry Go down
Chiny




User : Katze-Fresse
Liczba postów : 348
Join date : 27/09/2012

Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 3:36 pm

Myśli, że jest najprzystojniejszy, a era na cioty była w zeszłym wieku ~
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 4:52 pm

Myśli, ze może być seme kogokolwiek innego od Rosji
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 4:54 pm

Nie myśli i właśnie w tym problem ^^
Powrót do góry Go down
Chiny




User : Katze-Fresse
Liczba postów : 348
Join date : 27/09/2012

Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 6:03 pm

Myśli, że myśli !
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 6:43 pm

Czasem zdarza mu się myśleć. W zasadzie to raz w życiu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptyPią Paź 05, 2012 6:54 pm

A ja myślę, że Irka myśli trochę więcej niż Anglik myśli, że myśli i uważam, że kiedy myśli to ma taki fajny zamyślony wyraz twarzy zawodowego myśliciela.
Ha ! Aj em osom >D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 7:46 am

Stanowczo ZA dużo myśli o Irlandii xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 8:56 am

Za dużo myśli o tym, co Biała myśli o mnie.

(Zazdrosny? xP)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 11:41 am

Za dużo myśli o tym, że ja myślę, że Białka o niej myśli xD

(To aż tak widać? xD)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 11:43 am

Powinien przestać myśleć o tym, co ja myślę o tym, co on myśli na temat faktu, że Białka o mnie myśli, bo mu jeszcze mózg wybuchnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 11:45 am

Powinna przestać myśleć, że wie o czym myślę i zająć się tym, że Białka o niej myśli xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 11:56 am

Mógłby wreszcie przestać myśleć o tym, o czym mam myśleć i pomyśleć o tym, że mam gdzieś co on myśli o tym, co myślę o myślach Białki na mój temat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 12:00 pm

Mogłaby przestać myśleć, że myślę co ona ma myśleć. I tym bardziej powinna nie myśleć o tym, co myśli na jej temat Białka.

(Aleśmy się uczepiły tego całego myślenia... xD)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 12:03 pm

(nom)

Wszyscy wiedzą, że nie ogarnia tego, co myślimy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 12:05 pm

Wszyscy wiedzą, że nie myśli, ale sprawia pozory, że myśli (na ten przykład po tym, co myśli o niej Białka xD)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 12:11 pm

Nie myśli, ale myśli, że myśli. To by jednak znaczyło, że myśli. On swoim 'myśleniem' tego nie pojmie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Co uważasz o osobie powyżej?    Co uważasz o osobie powyżej?  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Co uważasz o osobie powyżej?
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Do kogo pasuje osoba powyżej?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
J o, h o, h o,
i b u t e l k ę r u m u
-
Skocz do: