Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zniszcz marzenie

Go down 
+5
Chile
Japonia
Ameryka
Chiny
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyCzw Paź 18, 2012 3:47 pm

Nie ma taj fajnie, nie będzie żadnych warsztatów xD

Po prostu nie miałam pomysłu

Nie chcę być jutro pytana z historii C:
Powrót do góry Go down
Ameryka

Ameryka


Orientacja : Nie wiem...jeszcze! >3<
Ekwipunek : Nóż i zwykła strzelba za pazuchą~.
Wątki i powiązania : Wychowanek Anglii(Francja też miał w tym niewielki udział), brat Seszelii, Kanady, Dominici itp. oraz bratanek Irlandii, Walii i Szkocji.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Bo na takim statku przyda się taki zajebiaszczy superhero!!! >D
User : Inulka/Dojcz/Ame
Liczba postów : 155
Join date : 15/09/2012
Skąd : Waszyngton w Ameryce oczywiście!

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyCzw Paź 18, 2012 5:23 pm

Ale pani/pan będzie miał taką ochotę i Cię zapyta =w=

Chcę wakacje! >3< xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyCzw Paź 18, 2012 7:43 pm

NIE BĘDZIE WAKACJI ZNIOSĄ JE XD
Ja chce żeby Taj mi nikt nie zgwałcił!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyCzw Paź 18, 2012 7:49 pm

Nuu, jutro nie idę na historię, bo mam konkurs, HA!

Zgwałcą prędzej czy później xD

Chciałabym, żeby wycieczka do Krakowa doszła do skutku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyCzw Paź 18, 2012 7:58 pm

Nie dojdzie bo za mały budżet xD

Ja chce na tydzień pojechać do taty, który mieszka w Chinach xD
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Orientacja : T-To nie jest miejsce na takie wyznania...|!
Ekwipunek : Szabla, dwa japońskie sztylety - po jednym w każdej cholewie buta, stary i wyświechtany zwój przedstawiający rysunek gejszy, zgrabna, japońska fajka.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Gdyby się to wydało, miałbym bardzo poważne problemy...
Multikonta : brak
Liczba postów : 200
Join date : 14/10/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 12:36 am

Uwolnił się w końcu od tego kraju, uwolnić pewnie też już chce się od rodziny aby poślubić jakąś zgrabną Chinkę i narobić sobie stadko małych, skośnych dzieciaczków, więc bardzo mi przykro ale nie pojedziesz bo on cię tam NIE CHCE - smutna prawda :'D

Chcę w końcu te III wojnę światową... D:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 6:23 am

Będziesz pierwszym trupem w tej wojnie, więc nic nie zobaczysz xD

Chcę, żebym nie wróciła dzisiaj z konkursu na wf...
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Orientacja : T-To nie jest miejsce na takie wyznania...|!
Ekwipunek : Szabla, dwa japońskie sztylety - po jednym w każdej cholewie buta, stary i wyświechtany zwój przedstawiający rysunek gejszy, zgrabna, japońska fajka.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Gdyby się to wydało, miałbym bardzo poważne problemy...
Multikonta : brak
Liczba postów : 200
Join date : 14/10/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 10:03 am

... D:

Konkurs się w ogóle nie odbędzie, za to dodadzą dodatkową godzinę wf''u.

Chce kupić sobie nowe glany... albo jakieś fajne, wiązane oficerki...

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 5:27 pm

TWOI KOLEDZI I KOLEŻANKI BĘDĄ SZYBSI I CIĘ BĘDĄ GLANOWAĆ,O!
Ja chce się w kocu normalnie przytulić doJaponi, a nie kurna jakieś takie "Ja nie lubie Onesan" >.<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 5:59 pm

Japonii nie zmienisz, niestety...
Chcę nic nie robić przez cały weekend...
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Orientacja : T-To nie jest miejsce na takie wyznania...|!
Ekwipunek : Szabla, dwa japońskie sztylety - po jednym w każdej cholewie buta, stary i wyświechtany zwój przedstawiający rysunek gejszy, zgrabna, japońska fajka.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Gdyby się to wydało, miałbym bardzo poważne problemy...
Multikonta : brak
Liczba postów : 200
Join date : 14/10/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 9:04 pm

Życie byłoby zbyt piękne(*dla userki na pewno, bo całą sobotę siedzi na zajęciach q_q*)~ Rodzice na pewno przymuszą cię do jakichś prac domowych i tym podobnych, więc o chwili dla siebie nie masz co marzyć.

Chcę żeby jutro odwołali mi zajęcia D:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 9:16 pm

No co ty, niby czemu? Będą i to ze zdwojoną trudnością.

Chciałabym, żeby jutro udało mi się wstać tak wcześnie, jak zaplanowałam xD
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Orientacja : T-To nie jest miejsce na takie wyznania...|!
Ekwipunek : Szabla, dwa japońskie sztylety - po jednym w każdej cholewie buta, stary i wyświechtany zwój przedstawiający rysunek gejszy, zgrabna, japońska fajka.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Gdyby się to wydało, miałbym bardzo poważne problemy...
Multikonta : brak
Liczba postów : 200
Join date : 14/10/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyPią Paź 19, 2012 10:12 pm

To przecież oczywiste że zaśpisz, nie? Jak budzik się nie spieprzy, to rodzice nie obudzą bo zapomną o Twoim istnieniu~

Miło by było zaliczyć ten rok ^^''
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 11:00 am

Pfft, nawet o tym nie marz, nie masz szans.

Chcę, żeby dzisiaj szybko poszło mi sprzątanie.
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 12:25 pm

Oh, to posprzątasz jeszcze u mnie~




Chcę pizzę : (
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 1:26 pm

(Hahahah już skończyłam xD A jeszcze nie było nawet obiadu)

Pizza sama się nie zrobi ani nie przyniesie.

Chcę mieć dużo kiełbasy w żurku C:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 2:33 pm

Będzie boczek xD
Ja chce rozwalać klawiatury xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 2:59 pm

Masz może z jedną xD

Chcę umieć na jutrzejszy sprawdzian, konkurs i kartkówkę :/
Powrót do góry Go down
Ameryka

Ameryka


Orientacja : Nie wiem...jeszcze! >3<
Ekwipunek : Nóż i zwykła strzelba za pazuchą~.
Wątki i powiązania : Wychowanek Anglii(Francja też miał w tym niewielki udział), brat Seszelii, Kanady, Dominici itp. oraz bratanek Irlandii, Walii i Szkocji.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Bo na takim statku przyda się taki zajebiaszczy superhero!!! >D
User : Inulka/Dojcz/Ame
Liczba postów : 155
Join date : 15/09/2012
Skąd : Waszyngton w Ameryce oczywiście!

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 3:19 pm

Ale spadnie na Ciebie kowadło i dostaniesz amnezji i wszystko zapomnisz :'D

Chce żeby wyszły mi kulki ryżowe i kurwa się tak nie lepił ryż, że nie da się ich zrobić! :C
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 3:34 pm

Ryż się będzie lepił mimo wszystkich zabiegów. Ktoś do wody, w której rósł, dolał kropelki.

Chcę już święta.
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 8:44 pm

Będą. Znowu choinka spłonie, prezenty okażą się być cholerną porażką, a kolacja... cóż, no w sumie mogę zrobić rybę.




Chcę ferie. Jakiekolwiek. Szybciej.




Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptySob Paź 20, 2012 9:00 pm

Najbliższe ferie to świąteczne, a te, jak już wiemy, będą porażką.

Chciałabym, żeby nauczycielki przestały uważać mnie za intelektualnego klona mojej siostry :/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyWto Paź 23, 2012 12:41 pm

To sie nasili i zwariujesz!
Ja chce żeby mnie Anglia nie zabił!
Powrót do góry Go down
Japonia

Japonia


Orientacja : T-To nie jest miejsce na takie wyznania...|!
Ekwipunek : Szabla, dwa japońskie sztylety - po jednym w każdej cholewie buta, stary i wyświechtany zwój przedstawiający rysunek gejszy, zgrabna, japońska fajka.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Gdyby się to wydało, miałbym bardzo poważne problemy...
Multikonta : brak
Liczba postów : 200
Join date : 14/10/2012

Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyWto Paź 23, 2012 12:50 pm

Nie tyle on, co jego kuchnia do tego doprowadzi... Każe ci karnie zjeść całą miskę betonowych ciasteczek, które nie tylko połamią ci zęby, ale jeszcze doprowadzą do powstania ciężkich schorzeń żołądka. Umrzesz gdzieś pod pokładem w krwawych wymiocinach...! ! ! *userce w trakcie pisania włączył się Japan i aż miała ochotę popełnić seppuku po przeczytaniu tego D:(xD)*

Chciałabym w tym roku zdać egzamin z japońskiego i dostać ten pieprzony certyfikat... :'x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 EmptyWto Paź 23, 2012 2:25 pm

Siądziesz na najgłupszych rzeczach.

Chciałabym, żeby Arthur przestał wywoływać kłótnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zniszcz marzenie - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Zniszcz marzenie   Zniszcz marzenie - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zniszcz marzenie
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
J o, h o, h o,
i b u t e l k ę r u m u
-
Skocz do: