Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Drogi/Droga...

Go down 
+4
Argentyna
Admin
Polska
Chile
8 posters
AutorWiadomość
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 12:30 pm

Czyli ześwirowałam już kompletnie |’:
... Po prostu uzupełniacie luki fragmentami zdań zamieszczonymi na dole. Zmieniając formę i takie tam o ile nastąpi taka konieczność.
Sama napisałam, więc mam, tak jakby prawa autorskie? Chyba.

Kod:
Drogi/Droga (nick użytkownika powyżej)!
Piszę do Ciebie, żeby (1) Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że (2). Wiem, to takie  (3). Weź jednak pod uwagę, że (4).
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno (5). W chwili obecnej (6) (7). Co do pogody: (8) A jutro spotykam się z (9).
Dołączam (10) (11) !
(12)
(Twój nick)
Pytania do zabawy |:
... Przepraszam .>.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 12:46 pm

Droga Dominico!
Piszę do Ciebie, żeby truć ci dupę. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że Twój brat jest kretynem. Wiem, to takie suche. Weź jednak pod uwagę, że doprowadziłeś do mojego załamania psychicznego.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno brdzo cię to rozraduje. W chwili obecnej odprawiam satanistyczne rytuały w lochach zamku Hogwart. Co do pogody: nie ma to takiego znaczenia. A jutro spotykam się z Anglią.
Dołączam oplute komiksy o Batmanie !
Mam nadzieje, że mnie nie znienawidzisz,
Portugalia~
Powrót do góry Go down
Polska

Polska


Ekwipunek : garłacz
Po jakiego czorta jesteś na statku? : żeby załoga o suchym pysku nie chodziła
User : Gento
Liczba postów : 14
Join date : 28/01/2013

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 1:02 pm

Droga Tasiu~~
Piszę do Ciebie, żeby Cię przeprosić. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Musze Ci zdradzić, że jutro lecę na Marsa i już mnie nie zobaczysz. Wiem, to takie gorzkie. Weź jednak pod uwagę, że wysprzątałem Ci pokój. Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno się uśmiejesz. W chwili obecnej latam na paralotni w Twojej szafie. Co do pogody: myślę, że już gorzej być nie mogło A jutro spotykam się z Polską.
Dołączam niesamowitą mapę monopolowego z naprzeciwka !
Jeszcze będziesz biała
Gento
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 5:10 pm

Drogi Feliksie!
Piszę do Ciebie, żeby Ci nawyrzucać. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że schowałem moją głowę w sejfie i o niej zapomniałem. Wiem, to takie  głupie. Weź jednak pod uwagę, że doprowadziłeś do mojego załamania psychicznego.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno bardzo Cię to rozraduje. W chwili obecnej odprawiam satanistyczne rytuały w lesie. Co do pogody: myślę, że już gorzej być nie mogło. A jutro spotykam się z Chile.
Dołączam oplute żołnierzyki Ameryki!
Jeszcze będziesz biały,
Anglia
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 5:30 pm

... chyba nie powinnam tego robić, ale pal licho >D

Drogi Kropku! <3
Piszę do Ciebie, żeby się wytłumaczyć. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że jesteś nieczułym draniem, ale i tak Cię lubię. Wiem, to takie śmieszne. Weź jednak pod uwagę, że jesteś moim największym wrogiem.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno bardzo Cię to interesuje. W chwili obecnej tańczę tango w niebie. Co do pogody: walą pioruny. A jutro spotykam się ze Szwecją.
Dołączam zepsutą mapę monopolowego z naprzeciwka!
Przyjadę w odwiedziny,
Chili.
Powrót do góry Go down
Argentyna
Papież Argamel Edward
Argentyna


Orientacja : W terenie!
Ekwipunek : Garłacz i kordelas.
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Takie życie.
Multikonta : Brak.
Liczba postów : 125
Join date : 03/04/2012
Wiek : 31

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 6:30 pm

Drogi Jose!
Piszę do Ciebie, żeby truć ci dupę. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że poszedłbym za Tobą na drugi koniec świata. Wiem, to takie miłe. Weź jednak pod uwagę, że jesteś moim największym wrogiem.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno się uśmiejesz. W chwili obecnej tańczę tango w domu Twojej babci. Co do pogody: walą pioruny. A jutro spotykam się ze Szwecją.
Dołączam niebieską mapę monopolowego z naprzeciwka !
Pilnuj pleców!
Martin.
Powrót do góry Go down
Chiny




User : Katze-Fresse
Liczba postów : 348
Join date : 27/09/2012

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 6:35 pm

Drogi Argu!
Piszę do Ciebie, żeby Ci nawrzucać. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że to ja zjadłem Twoje ciastka. Wiem, to takie miłe. Weź jednak pod uwagę, że wysprzątałem ci pokój.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno zanudzę Cię tym na śmierć. W chwili obecnej gotuję makaron w domu Twojej babci. Co do pogody: nie ma to takiego znaczenia. A jutro spotykam się z Łotwą.
Dołączam opluty statek Prusa!
Jeszcze będziesz biały.
Ja \o/
Powrót do góry Go down
Prusy
Kapitan
Prusy


Orientacja : Jestem samowystarczalny.
Ekwipunek : Ego.
Wątki i powiązania : Powiązany z rumem, zakochany w swoim odbiciu w lustrze. A gdzieś tam w tle są jeszcze małe pisklaki. Łotysz też, ale się nie przyzna.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : To oczywiste. Żeby zalewała was moja wspaniałość. Co to w ogóle za pytanie?
User : Nie jest ci to potrzebne do szczęścia.
Liczba postów : 80
Join date : 21/10/2012
Skąd : Kunnegsgarbs

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyCzw Sie 22, 2013 8:35 pm

Drogi Łotwo!
Piszę do Ciebie, żeby wyznać ci miłość. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że jutro lecę na Marsa i już mnie nie zobaczysz. Wiem, to takie suche. Weź jednak pod uwagę, że przez Ciebie zniknąłem z mapy. (Tu draniu D<)
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno Cię to nie interesuje, ale i tak Ci powiem. W chwili obecnej poluję na mamuta w Twojej szafie. Co do pogody: z nieba lecą kurczaki. A jutro spotykam się z Prusami samym sobą.
Dołączam Twoje niebieskie upokarzające zdjęcia!
Pilnuj pleców,
Prusy.
Powrót do góry Go down
Dominica

Dominica


Orientacja : Hetero
Wątki i powiązania : Skrzypce i ciasto moim życiem. A, i Francis i Arthur się mną opiekowali.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Proszę cię, jestem kierownikiem wodopoju.
User : Didime
Multikonta : nie mam C:
Liczba postów : 100
Join date : 21/04/2013

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyPią Sie 23, 2013 8:45 pm

Drogi Prusaku!
Piszę do Ciebie, żeby ci podziękować. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że jestem twoim ojcem transwestytą. Wiem, to takie wkurzające... Weź jednak pod uwagę, że wysprzątałem(am) Ci pokój!
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno cię to rozraduje! W chwili obecnej gram w szachy z Rosją w twojej szafie. Co do pogody: atmosfera Ziemi znikła, więc jej nie ma. A jutro spotykam się z Portugalią.
Dołączam oplute żołnierzyki Ameryki!
Kocham cię~~
Dominica.
Powrót do góry Go down
Wyspa Wielkanocna

Wyspa Wielkanocna


Orientacja : ಠ_ಠ
Ekwipunek : Rapier, pistolet skałkowy, kord.
Wątki i powiązania : DEMONICZNI BRACIA RODRIGUEZ
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Moneyy, poweeer, gloryyy~!
User : Punk. (Chilijski. :c)
Liczba postów : 91
Join date : 03/03/2013
Skąd : Hanga Roa

Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  EmptyPią Sie 23, 2013 8:52 pm

Droga Dominico!
Piszę do Ciebie, żeby poprosić o pomoc. Pewna sprawa nie daje mi spokoju. Muszę Ci zdradzić, że jesteś nieczułym draniem, ale i tak Cię lubię. Wiem, że to takie słodkie. Weź jednak pod uwagę, że zabiłaś mi ojca.
Opowiem Ci, co u mnie. Na pewno bardzo cię to rozraduje. W chwili obecnej odprawiam satanistyczne rytuały w lochach zamku Hogwart. Co do pogody myślę, że już gorzej być nie mogło. A jutro spotykam się z Prusami.
Dołączam oplute żołnierzyki Ameryki.
Najedz się wstydu,
WW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drogi/Droga...  Empty
PisanieTemat: Re: Drogi/Droga...    Drogi/Droga...  Empty

Powrót do góry Go down
 
Drogi/Droga...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
J o, h o, h o,
i b u t e l k ę r u m u
-
Skocz do: