Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 W A Ż N E

Go down 
AutorWiadomość
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

W A Ż N E  Empty
PisanieTemat: W A Ż N E    W A Ż N E  EmptyPon Lis 03, 2014 3:06 pm

Od czego by tu zacząć...
Przemyślałam temat dość głęboko i doszłam do wniosku, że kiepski ze mnie admin. Dostałam tę funkcję z zupełnego zaskoczenia, a sentyment do Piratów skłonił mnie do przyjęcia jej chociaż na próbę. Pomyślałam, że może nie będzie tak źle, że może coś z tego będzie, że się przyzwyczaję.
Ale widać, że nie jest. Nie mam do tego głowy, nie sprawia mi to przyjemności, w sumie nawet tego nie chcę ani nie mam na to czasu. Podczas gdy znajduję jeszcze trochę wolnych chwil na pisanie to jednak nie jest to wystarczające, żeby w pojedynkę prowadzić forum – life is brutal, jak to mówią.
Jako iż nie ma opcji, żeby forum działało bez aktywnego admina, trzeba znaleźć kogoś, kto zająłby moje miejsce. Oczywiście postaram się pomóc, chociażby z fabułą czy grafiką, ale nie jestem w stanie być tym głównym adminem. Jeśli nikt się nie znajdzie to będę zmuszona zawiesić działalność tego forum. Wybaczcie.
Powrót do góry Go down
 
W A Ż N E
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: