Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ruszyć z forum?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyNie Cze 17, 2012 5:00 pm

Bez owijania w bawełnę. Forum pada, o ile jeszcze nie upadło, a ja sama tego ogarniać nie będę. Nie wiem czy Prus ma zamiar coś z tym zrobić, więc piszę to tylko we własnym imieniu.

No to tak: proszę WSZYSTKICH o wypowiedzenie się. Jeśli chcecie reanimować to forum, to będziemy brać się do roboty. Jeśli nie: trudno, pójdzie do zamknięcia. Chociaż myślę, że szkoda by było.

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyNie Cze 17, 2012 5:16 pm

Tak, byłoby bardzo szkoda - osobiście czuję pewien sentyment do tego forum (aczkolwiek ostatnio nieco zelżał, co widać... chociaż.. może po prostu to sentyment do samego hetalialu?).
Osobiście w tej chwili od siebie nie mogę dać zbyt wiele, gdyż w środę wyjeżdżam na cały miesiąc; nie będę mieć dostępu do internetu...

Ale za ten miesiąc mogłabym pomóc. Mogłabym i chciałabym. Jeśli nie temu forum, to jego następnej odsłonie, jeśli takowa powstanie (ale mam nadzieję, że jednak ta odżyje...). W końcu... Hetalial nie może ot tak odejść w niepamięć, prawda? :< Nie może i już. Za dużo zajebistych wspomnień.

Spróbujmy chociaż, nooo... *powiedziała ta, co ostatnio w ogóle nie wbijała na forum* Weźmy nowych userów, ogarnijmy starych, ogarnijmy rozgrywki, ogarnijmy system, ogarnijmy sb, na którym aktualnie jedzie samo forum.. Popiszmy w tematach...
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyNie Cze 17, 2012 8:40 pm

o:
Ja na pewno jestem za reanimowaniem. Z pewnością. Z tym forum mam zbyt dużo dobrych wspomnień (nie mówiąc już o tym, że gdyby upadło, to byłoby drugim pbf-em, na którym gram i które zamknięto w tym miesiącu)
Można spróbować zrobić jakiś event albo stworzyć dwie pirackie załogi, żeby ciekawiej było. Bo z jedną załogą to żadnych walk nie ma, żadnej rywalizacji. No i może ruszyć coś z jakimś skarbem? Bo rzeczywiście, niestety, nic się nie dzieje i jest po prostu nudno.
Ze mną mały problem- czerwiec, jadę w tym tygodniu na szkolną wycieczkę. Ale w ten piątek już powinnam być, najpóźniej w sobotę.
No i najprawdopodobniej dobrze by stronie zrobiło, gdyby więcej userów pisało na fabule.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyPon Cze 18, 2012 3:29 pm

No naprawdę szkoda byłoby zamykać forum i jest to w pewnym sensie bolesne *przeżyła to już* dlatego też uważam, że powinno się jeszcze przeczekać, w końcu idą wakacje a teraz jak wiadomo dużo osób poprawia oceny, stąd też ta pustka. Drugą sprawą, którą chciałabym poruszyć jest oczywiście sprawa adminostwa. Koniecznie potrzebny jest wam jeszcze jeden admin, koniecznie. Bo Bo fakt faktem, że jak tylko jeden z adminów się angażuje to to wszystko nie wychodzi. Po prostu samemu jest ciężko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyPon Cze 18, 2012 3:35 pm

Jestem za ruszeniem! Może i nie wchodziłam ostatnio za często na forum (zresztą nie tylko ja) ale nawet trochę mi brakuje tego całego odwalania z wami.
Zdecydowanie za mało piszemy w tematach. Ja wiem, że się nie chce, pogubić się można i takie tam. Jeden post dziennie przecież nas nie pozabija co nie? ;)

Chciałabym poruszyć jeszcze problem wakacji i końca roku szkolnego. W lecie sporo osób wyjeżdża a nie wszyscy mają net w komórkach czy też jadą w kompletną dzicz. W tym czasie może być trochę trudno z reaktywacją chociaż jeśli się postaramy to możliwe, że jakoś to będzie.
Zobaczy się ~
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyPon Cze 18, 2012 5:11 pm

Więc;
-Nie zaglądałam do tego forum baaaaaardzo długi czas. Myślałam że forum doszczętnie wymarło i zagląda tam tylko, biedak, Polaczyna z nadzieją że ktoś wszedł. Bo, Polakowi, zależy na tym forum. Nie to co Prus który olał to wszystko i ogląda jakieś filmy o socjologii, zupełnie odcięty od świata...dupny szwab.
A co Porti uważa o zamknięciu forum? Otóż:
Jak na tę chwilę radzę się wstrzymać. Nie jest najgorzej! Może byłoby lepiej gdyby Site Admin nie olał tego forum. Trza go zdrowo kopnąć w tyłek (Tym akurat się zajmę~).

Całą winę zwalam na Prusa. Amen.

Pozdro Porti~
Powrót do góry Go down
Jan Mayen

Jan Mayen


Orientacja : Nie będę się wypowiadać na ten temat.
Ekwipunek : Dwa sztylety
Wątki i powiązania : Siostra Norwegii i Islandii
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Kh!- Po cholerę ci ta informacja?
User : Mayek / Sesz
Multikonta : Brazylia
Liczba postów : 137
Join date : 13/03/2012
Wiek : 29

Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyWto Cze 19, 2012 2:18 pm

Reanimujemy go! *nie dawać tego mi, bo coś połamie, albo popsuje*
To forum ma za dużo fajnych wspomnień! Nie tylko jak się kaleczymy czy pijemy. Trochę racji co do tych dwóch pirackich załóg, będzie fajniej. A i ja też chętnie kopne Prusa w ten jego wielki zad.
Dziękuje to wszystko~
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyWto Cze 19, 2012 2:47 pm

Może nie jestem właściwą osobą do wypowiadania się na ten temat, jako że znakomitą część czasu pełniłam rolę pasożyta, ale... Właśnie, "ale". Szkoda byłoby zamykać forum, które z pewnością jest owocem ciężkiej pracy i wielu nerwów. Myślę, że dałoby się "spiąć" obecnych użytkowników, znaleźć kilku nowych i ruszyć z kopyta!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptySro Cze 20, 2012 4:06 pm

Cytat :
Popiszmy w tematach...

Od tego trzeba chyba zacząć? Możemy w sumie zmienić trochę system, żeby każdy w każdej chwili mógł pisać i na lądzie i na pokładzie, bo jest i tak mało pomieszczeń.

Cytat :
Można spróbować zrobić jakiś event albo stworzyć dwie pirackie załogi, żeby ciekawiej było. Bo z jedną załogą to żadnych walk nie ma, żadnej rywalizacji. No i może ruszyć coś z jakimś skarbem? Bo rzeczywiście, niestety, nic się nie dzieje i jest po prostu nudno.

Event miał być już dawno temu. Tylko że istniała obawa że zaczniemy, a potem wszystko stanie w miejscu, bo nikt nie będzie pisał. Spójrzmy prawdzie w oczy: jesteśmy beznadziejnie zgrani i już. Jak komuś się chce to innym się nie chce i tak na zmianę. Co do stworzenia dwóch załóg, to chyba by nie wypaliło. Bylibyśmy podzieleni na dwie grupy i możliwość prowadzenia rozgrywki z piratem z innego statku byłaby mocno ograniczona.
Właśnie, jest nudno. W kółko to samo. Event może powstać w każdej chwili, tylko chcę żeby zgłosili się ludzie, którzy naprawdę będą w nim uczestniczyć.

Cytat :
Koniecznie potrzebny jest wam jeszcze jeden admin, koniecznie.

Wiem xD I nawet mieliśmy z Prusem dać komuś jeszcze admina, ale jakoś się rozeszło po kościach. Nie mniej jednak teraz na pewno będzie jeszcze jeden admin, na to się przygotujcie.

Cytat :
i zagląda tam tylko, biedak, Polaczyna z nadzieją że ktoś wszedł

*udaje że wcale nie miał tego wszystkiego do niedawna w dupie* Tak, tak.

Ale nie ma co zwalać winy na Pruska, bo fakty faktami że nie każdy chce tak nołlajfić. Mnie chodzi tylko o to, żeby podjąć decyzję co dalej. Ja już nikogo do powrotu namawiać nie będę.

Cytat :
Nie tylko jak się kaleczymy czy pijemy.

... nie? o.o



Dobra, cieszę się że ktoś się odezwał i liczę na dalszą dyskusję, pomysły i wypowiedź pozostałych. Ale jak już wspomnieliście, za kilkanaście dni wakacje. Niemcz już dzisiaj wyjeżdża germanizować Tunezję bodajże, a ja przez cały lipiec będę poza domem. Założyłam ten temat teraz tylko po to, żeby mieć do czego wracać.
Moja propozycja: do mojego wyjazdu postarajmy się to ogarnąć chociaż trochę. W lipcu po prostu starajcie się to sami, w miarę możliwości jakoś rozbujać, a potem zobaczymy, co dalej.

No właśnie :I
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptySro Cze 20, 2012 10:11 pm

Wiem, że ostatnimi czasy w ogóle nie odwiedzałam forum, ale chciałabym to zmienić, bo jednak nie chcę nikomu oddawać Spejna D: Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi wypowiedziami, że potrzeba nam dużo zmian, ale chyba sobie poradzimy, prawda? Przydałby się jakiś evencik, by nieco rozruszać fabułę, która utknęła w kajutach. I osobiście uważam, że ten cały podział na grupy-załogi to wcale nie jest taki zły pomysł. Oczywiście nie mówię, że na stałe mamy podzielić się na dwa wrogie sobie obozy, które przez całą rozgrywkę będą się ciachały sztyletami, lecz na przykład w ramach jakiegoś eventu. Byłoby kilka grup, każda z innym kapitanem, które nie wiem, może szukałyby zaginionego skarbu czy coś w tym stylu. Mogłoby być całkiem ciekawe i wprowadziło troszkę rywalizacji między nami. Ale póki co trzeba ogarnąć forum, bo przykro by było żeby jedyne w swoim rodzaju forum o hetaliowych piratach upadło C:
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyPią Cze 22, 2012 9:16 pm

Uważam, iż fakt, że tyle userów wypowiada się za ruszeniem forum świadczy o tym, że są tu osoby, które grać chcą (nawet jeśli duża część normalnie jest nieaktywna). To chyba dobry znak.
Dobra. Nie pokładałabym większej nadziei w wakacjach. Dużo osób wyjedzie, to nie dziwne, więc w sumie nie będzie komu pisać ani nic. Ale miło byłoby rozruszać je teraz, zwłaszcza, że to ostatni tydzień szkoły i nie wiem jak inni, ale ja nie muszę już niczego poprawiać. A w lipcu wyjeżdżam... Jak sporo osób.
Z ustanowieniem nowego admina będzie zapewne problem. No bo to w końcu duża odpowiedzialność, chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Może zrobić jakieś głosowanie? W sensie, że być może są jacyś chętni na to stanowisko i można by zagłosować, kto by się najbardziej nadawał- pod względem aktywności i innych względów. Albo Polska mogłaby kogoś wybrać. Chyba, że już jest jakiś kandydat, a ja przez moją krótką nieobecność jestem nieogarnięta.
Cytat :
Event miał być już dawno temu. Tylko że istniała obawa że zaczniemy, a potem wszystko stanie w miejscu, bo nikt nie będzie pisał.
No cóż... Jeżeli nie zaczniemy to się nie dowiemy. Najwyżej event stanie. Chyba lepiej spróbować i żeby miało się nie udać niż nie zaczynać i mieć świadomość, że nic się nie zrobiło? Takie moje rozumowanie.
Cytat :
Event może powstać w każdej chwili, tylko chcę żeby zgłosili się ludzie, którzy naprawdę będą w nim uczestniczyć.
Ja jestem chętna c: Będę uczestniczyć.
Cytat :
Oczywiście nie mówię, że na stałe mamy podzielić się na dwa wrogie sobie obozy, które przez całą rozgrywkę będą się ciachały sztyletami, lecz na przykład w ramach jakiegoś eventu. Byłoby kilka grup, każda z innym kapitanem, które nie wiem, może szukałyby zaginionego skarbu czy coś w tym stylu.
O, to mogłoby być fajne :D Jestem za.
Powrót do góry Go down
Argentyna
Papież Argamel Edward
Argentyna


Orientacja : W terenie!
Ekwipunek : Garłacz i kordelas.
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : Takie życie.
Multikonta : Brak.
Liczba postów : 125
Join date : 03/04/2012
Wiek : 31

Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptySob Cze 23, 2012 6:55 am

Ja się wiele nie wypowiem, bo to, co trzeba już było powiedzieć, zostało nadmienione w poprzednich postach. W każdym razie dodam tylko, że jestem za tym, by nie zamykać forum. Możecie liczyć na mój spam i uczestnictwo we wszelkich rozgrywkach.
Fakt, szkoda byłoby teraz usuwać całe forum, zwłaszcza, że tyle osób naprawdę zdołało je polubić i ma tutaj wiele dobrych wspomnień. Ja również mam duży sentyment i nie chciałbym kończyć gry tutaj. To forum jedyne w swoim rodzaju, bo nie spotkałem żadnego hetaliowego o tak oryginalnej fabule i przy okazji tak dopracowanego pod wszelakim względem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Bo    Ruszyć z forum? EmptyWto Cze 26, 2012 5:00 pm

Dopiero co wbiłam, a ma być forum zamykane? TAK NIE MOŻE BYĆ!!! Przykrość mi robicie...na tym forum byłam Belgijką, przeżyłam piękne chwile! Jedyne hetalciowe-piratowe forum! Mogę się zaoferować, zrobić coś!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? EmptyPią Cze 29, 2012 5:25 pm

Przyznam się, że ostatnimi czasy całkowicie sobie olałam spamienie wam tutaj jako Białoruś i jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, jednych może zawiodłam bardziej, innych mniej... a jeszcze innych wcale. Czuję się teraz głupio i jest mi przykro, że tak długi czas tu nie gościłam, ale powiem prawdę.
NUDA... nuda zabiła moją wenę jak i chęci robienia tu czegoś konstruktywnego. Wiem teraz tak gadam, ale sama to nie robiłam nic, żeby forum ratować. Przykro mi i chciałabym tu wrócić z myślą, że Pirate da się jeszcze odratować, że mamy o co walczyć i do czego wracać.

To tyle od zaginionej w akcji ~

Ps. Jeśli chodzi o ten evencik z podziałem na grupy to zawsze można kogoś wyznaczyć na MG *cichutko się zgłasza do pomocy*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ruszyć z forum? Empty
PisanieTemat: Re: Ruszyć z forum?   Ruszyć z forum? Empty

Powrót do góry Go down
 
Ruszyć z forum?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: