Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 REANIMACJA, arrr

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

REANIMACJA, arrr Empty
PisanieTemat: REANIMACJA, arrr   REANIMACJA, arrr EmptyPon Lip 09, 2012 10:25 am

Stało się; próbujemy ponownie ruszyć z forum.
Czytając wasze wypowiedzi w [Only admins are allowed to see this link] było dużo chętnych do podziału załogi na dwie lub więcej części. Nie ukrywam, że chciałem to zrobić na początku, ale fabuła na CB mnie zniechęciła. Póki co jest nas 14, wychodzą bardzo ładne załogi po 7 osób. Sugeruję taki (wybierane losowo):

Grupa A

1. Hiszpania
2. Seszele
3. Portugalia
4. Serbia
5. Niemcy
6 Włochy Weneckie
7. Białoruś



Grupa B

1. Litwa
2. Czarnogóra
3. Chile
4. Węgry
5. Argentyna
6. Polska
7. Czechy



Oczywiście, niekoniecznie muszą one tak wyglądać. Możecie się przecież podzielić na kontynenty, itd. jeżeli macie jakieś zastrzeżenia do tej listy, napiszcie. Nim grupy zaczną funkcjonować, minie trochę czasu, więc mamy czas na dyskusję i obgadanie tego. Dokładne obrycie tematu.



Kolejną sprawą byłby skarb. Jasne, czemu nie? Tylko występuje problem. Oczywiste jest, że tylko jedna załoga będzie mogła go dostać w swe łapki. Ale która? Oczywiście, że nie ta, która napisze pierwsza "*znalazł skarb, juuuuupi~*". W tym momencie pojawia się problem ale nie taki duży.
Najbardziej rażącym pomysłem wpadającym mi do głowy jest rozdawanie złotych monet, które byłyby pochwałami. Najprawdopodobniej rozdawałbym je ja wraz z kapitanami załóg. Robisz event - złota moneta od admina. Złapałeś kogoś na łamaniu kodeksu - złota moneta, itd. Cop jakiś czas możemy robić podsumowanie, która z drużyn ma więcej złotych monet, tym samym jest bliżej do odnalezienia skarbu. Oczywiście to nie będzie tak
łatwe, jak się wydaje. Proponuję pierwsze 50 złotych monet drużyny przeznaczyć mapę, kompas lub inny przydatny grat. W tym, albo w oddzielnym temacie sporządzę cennik, ale to dopiero w momencie, kiedy nie będziecie mieć lepszego pomysłu.

Ah, no i żeby wam jeszcze bardziej uprzykrzyć życie, myślę, że warto byłoby wprowadzić kary. Pochwała dla osoby, która przyłapała kogoś za złym uczynku i kara dla pirata, która zły uczynek spełniła.
Cytat :
Egzekucja pirata była bardzo pokazowa. Wybierano miejsce dobrze znane, mogące pomieścić znaczny tłum i, na ile dało się, wcześniej obwieszczano termin egzekucji. Często powieszenie poprzedzało kazanie, w którym skazaniec ukazywany był w oczach zebranego tłumu jako skrajny przykład degeneracji ludzkiego ducha. Pozwalano też na ostatnie słowo pirata. Po egzekucji ciała pomniejszych piratów palono, ważniejszych wieszano w wietrznym miejscu, aby służyli przestrodze innym. Kaperzy spędzali karę w więzieniach, często z szansą na wymianę więźniów.

Ale myślę, że nie będziemy nikogo zabijać. Na razie.

Cytat :
Dotyczyło to głównie kradzieży, które karane były przybijaniem ręki na maszty lub słynnym przeciągnięciem pod kilem. Na czym polegała ta ostatnia czynność? Niesubordynowanego pirata przywiązywano do do liny i przeciągnięcie od burty do burty pod statkiem. Kara ta często równoznaczna była z wyrokiem śmierci, gdyż w trakcie nieszczęśnik najzwyczajniej tonął lub umierał od ran zadanych od ostrych muszli skorupiaków, przyczepionych do dna statku.
Ta brzmi bardziej zachęcająco. Wszystkie kary także postaram się umieścić w jednym, odrębnym temacie.

Myślę, że mniej-więcej przedstawiłem moje propozycje.


Wszystkie pytania, zastrzeżenia, pomysły przedstawiamy pod spodem, o. Czekam do środy (11.07), nie am czasu do stracenia~


Ostatnio zmieniony przez Death dnia Pon Lip 09, 2012 12:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




REANIMACJA, arrr Empty
PisanieTemat: Re: REANIMACJA, arrr   REANIMACJA, arrr EmptyPon Lip 09, 2012 11:54 am

Dobry pomysł...Sam wpadłeś czy to coś wielkości ziarenka maku w twojej głowie ci pomogło?
Bazzinga.



W tym pustym miejscu miało być napisane coś mądrego ale mi się nie chce. C:<




Co do grup, Święty Mikołaju wysłałam ci już list z prośbą. C:





Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

REANIMACJA, arrr Empty
PisanieTemat: Re: REANIMACJA, arrr   REANIMACJA, arrr EmptyPon Lip 09, 2012 12:32 pm

Cytat :
Dobry pomysł...Sam wpadłeś czy to coś wielkości ziarenka maku w twojej głowie ci pomogło?
Bazzinga.
Wielkość mózgu nie wpływa na iloraz inteligencji.




Cytat :
W tym pustym miejscu miało być napisane coś mądrego ale mi się nie chce. C:<
...
Rozumiemy, nie wysilaj się. To może być dla ciebie śmiertelne.


Cytat :
Co do grup, Święty Mikołaju wysłałam ci już list z prośbą. C:
Wiec przeczytam go razem z innymi listami, w święta. C:
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

REANIMACJA, arrr Empty
PisanieTemat: Re: REANIMACJA, arrr   REANIMACJA, arrr EmptyNie Lip 22, 2012 2:10 pm

11 minął już dawno, ale mnie wtedy nie było o: To napiszę teraz, mam nadzieję, że się nikt nie obrazi c:
Mi grupy bardzo pasują, bo trafiłam do tej z Argentyną~ Więcej się na ten temat wypowiadać nie będę, bo nie mam o czym.
Ogólnie pomysł z monetami jest niezły i nie mam żadnego lepszego. Tyle że w takiej formie nie zależałoby to zbytnio od prowadzonej fabuły. No nie wiem.
Sugerowałabym jeszcze, żeby złote monety dostawali użytkownicy piszące długie i ładne posty na fabule. Bo trza się z takim namęczyć. A taka nagroda być może mobilizowała kogoś tam do rozpisywania się. Taka luźna sugestia.
Bosz... Kary. A kto doniesie zostanie uznany za kabla i nikt go nie będzie lubił. Taka skarżypyta wredna o:
Tak w ogóle to nie jestem pewna, czy ktokolwiek będzie chciał coś kraść, jeżeli chodzi o ten drugi cytat. Zwłaszcza, że bardzo jest co.
*czyta swój post* Kurna, nic nie wniosłam do tematu =.=
Powrót do góry Go down
Sponsored content





REANIMACJA, arrr Empty
PisanieTemat: Re: REANIMACJA, arrr   REANIMACJA, arrr Empty

Powrót do góry Go down
 
REANIMACJA, arrr
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: