Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Republik Österreich

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Republik Österreich   Empty
PisanieTemat: Republik Österreich    Republik Österreich   EmptyNie Lip 29, 2012 2:17 pm

Imię: Roderich

Nazwisko: Edelstein

Ekwipunek:* organy pokładowe, pejcz ( czemu nie >:C )

Hierarchia:* ( nie mam pojęcia byle nie jakaś niska =.= )

Charakterystyka:

  • Wygląd: Jest dość wysoki, szczupły, ma fioletowe oczy i krótkie, falujące, brązowe włosy, z jednym odstającym loczkiem nad czołem (reprezentującym Mariazell). Posiada też pieprzyk na twarzy, który jest jego osobistą strefą erogenną, zawsze nosi okulary ale to ze względu na to, że dodają mu powagi. (hO)

  • Charakter: Typowy arystokrata z dobrego domu, delikatny, szarmancki i uznający wyłącznie zasady dobrego gustu i smaku. Jest postacią wręcz ojcowską i poukładaną oraz oszczędną przede wszystkim (aż za bardzo). Nie znosi braku szacunku od wszystkich oraz komfortu co za tym idzie przejawia się to w pouczaniu innych bo przecież 1/2 przebywających wokół niego państw to potencjalne plebsy. Szczególnym przykładem prostaka nazywa Prusy bo go wręcz nie cierpi. Dopomina się często własnych praw, jest wręcz namolny i męczący w stopniu najważniejszym oraz w przejawia to w ekscentrycznym humorze niezadowolonego ze wszystkiego artysty. Czasem też ujawnia się też jego druga natura głównie wtedy gdy mu kto zajdzie za skórę potrafi być bardzo nieprzyjemny (nad tym user sobie trochę porandomuje).
    Nader wszystko kocha sztukę a szczególnie muzykę, często grywa na czym popadnie i ma w duszy, że inni na przykład chcieli by się wyspać.
    Bliższe relacje łączą go z Węgrami bo przecież to jego była żona, Niemcami jako że uważa się za jego opiekuna oraz Włochami północnymi.

  • Relacje:
    Węgry - przyjaciółka, była żona, lubi ją i nadal w jakiś sposób adoruje
    Włochy - toleruje, ale czasem ma go dość, jak Włoszek był mały Rod myślał, że to dziewczynka
    Czechy - drażni go. Niezbyt się lubią, ale Rod wie, że jak go wszyscy opuszczą, to jak na ironię Czechy z nim zostanie
    Niemcy - tym panem się trzeba opiekować. Mimo to jedna z niewielu osób, której się może wyżalić.
    Prusy - Tego Pana bardzo nie lubi, plebs najgorszy z możliwych i życzy mu śmierci.
    Bawaria - chyba land, który Rod lubi najbardziej. Bawar nigdy z nim nie prowadził wojny, a w czasach Wojny o Sukcesję Austriacką Bawar stanął po jego stronie.
    Szwajcar - Rod go lubi, bardzo. Chciałby, żeby znów byli przyjaciółmi i boli go, kiedy Vash mówi "Austria? Ja z nim nie mam nic wspólnego"
    Liechtenstein - Bardzo szanuje tą młodą damę i wierzy, że ona wyrośnie na silne i wspaniałe państwo
    Germania - ma mu za złe, że go wyrzucił z domu, nie przyznaje się do pokrewieństwa z nim
    Polska - irytuje go

  • Jakieśtam dodatkowe informacje:
    -ma syna Kugelmugel
    -kiedyś przez jakiś czas jeździł na wózku inwalidzkim
    -nigdy tak naprawdę nie wyzbył się do końca nazizmu, i to on tak naprawdę pociągał za sznurki podczas dwóch wojen światowych.
    -jest uzależniony od kawy
    -nie umie pływać, boi się wody

  • Po co tu jestem? Ktoś musi pilnować ładu i porządku oraz szerzyć kulturę w tym burdelu .^.


Wróciłem~!
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Republik Österreich   Empty
PisanieTemat: Re: Republik Österreich    Republik Österreich   EmptyNie Lip 29, 2012 8:10 pm

Cytat :
państwo
Edit: osobę, kobietę, mrówkę, wagę kuchenną marki Zelmer, ale nie państwo. Bo gramy tutaj... ludźmi.

A poza tym bardzo ładna KP C:


Załoga: Statek Wielkiego i Wspaniałego Prusa
Ekwipunek: Kordelas
Hierarchia: Nawigator
Powrót do góry Go down
 
Republik Österreich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: