Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hetalia a piraci

Go down 
AutorWiadomość
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Hetalia a piraci Empty
PisanieTemat: Hetalia a piraci   Hetalia a piraci EmptySob Mar 24, 2012 11:44 am

Kilka pytań na początek i odpowiedzi:

1. WTF?!

Tak, to forum o piratach oparte na mandze Hetalia Axis Powers.

2. Co to jest Hetalia? I dlaczego akurat ta manga?

Hetalia- w skrócie: personifikacja państw na bazie stereotypów i historii. Dlaczego Hetalia? Bo to może być zabawne c:


3. Dlaczego nick to nazwa państwa?


Czy nie lepiej, aby nickiem było imię i nazwisko postaci? Otóż- nie. Dlaczego? Postacie opierają się na Hetalii i, choć większość z nich znamy z imienia i nazwiska, pomysł ten nie wypaliłby przy OC. Oczywiście lepiej spojrzeć początkującemu na nick w postaci państwa, niż dochodzić, jakim państwem jest postać w mandze.


4. Dlaczego to takie ważne (oraz relacje)?


Relacje między postaciami odtwarzane są jako relacje między państwami. Dlatego lepiej jest spojrzeć na nick państwa, niż osoby. Wtenczas od razu układamy sobie stosunek do danej postaci.



5. Postać występująca w Hetalii nie była piratem, co teraz?

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jakieś 98% postaci nie było piratami, tj. Anglia czy Hiszpania. Wtedy kreujemy jej strój i przy akceptowaniu KP staramy się nadać jej odpowiednią rangę. Zależeć od tego będzie zarówno to, czy postać była piratem, jak i gospodarka oraz uzbrojenie państwa. Dlatego tez ważne jest rozwinięcie KP. A co z charakterem? Oczywiście mogą one ubiegać od zachowań postaci w mandze w ich "normalnym życiu". W końcu są teraz piratami.


6. Ekwipunek: Czy mogę go sobie wybrać?

Nie. Ekwipunek otrzymujemy przy akcepcie lub, jeżeli tak napisane zostało przy akcepcie, wybieramy go sobie sami.

7. Skończył się rum >:

DLACZEGO ZAWSZE NIE MA RUMU, psiamać?!

8. Nie podoba mi się moja ranga. Co mam z tym zrobić?

Wszystkie problemy tego typu zgłaszamy administracji. Wspólnie możemy przecież dobrać ekwipunek i rangę postaci.
Powrót do góry Go down
 
Hetalia a piraci
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» HOHOHO, czy piraci obchodzą święta?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
K o m p e n d i u m
-
Skocz do: