Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ja, Król Bałtyku

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Ja, Król Bałtyku Empty
PisanieTemat: Ja, Król Bałtyku   Ja, Król Bałtyku EmptySob Wrz 15, 2012 7:22 pm

Imię: Matthias

Nazwisko: Køhler

Ekwipunek:*

Hierarchia:*

Charakterystyka:

  • Wygląd: wysoki młodzian, z wiecznym zacieszem totalnego idioty na mordzie. Jego jasne włosy przejawiają właściwości antygrawitacyjne, które neutralizuje jedynie wielki kubeł zimnej wody (a i to nie zawsze). Oczy ma błękitne jak zbyt długo trzymane w zamrażarce zwłoki bezchmurne niebo. Ponadto jego ulubione kolory to czarny i czerwony, więc analogicznie będzie miał większość ubrań w tychże barwach.

  • Charakter: wesoły idiota, dość mylnie przekonany o własnej zajebistości i geniuszu. Co prawda bić się potrafi i nie poddaje się łatwo (właściwie nigdy), ale Einsteinem to on nie jest. W swojej arogancji uważa, że wszystko musi mu się udać. Dosyć często bywa pod wpływem różnorakich napojów procentowych niewiadomego pochodzenia. Lubi ryby. Lubi także narzucać swe towarzystwo osobom będącym w pobliżu i nie widzi nic złego w swojej nachalności. Choć stara się być życzliwy i troskliwy, najczęściej zabiera się do tego w nieodpowiedni sposób i jego intencje są opacznie rozumiane. Mimo to, nie traci pogody ducha.

  • Relacje:
    - Holandia - najlepszy przyjaciel, od którego regularnie dostaje po ryju
    - Norwegia - oficjalnie traktuje go jak młodszego brata. Ale to tylko oficjalna wersja...
    - Islandia - jego naprawdę traktuje jak młodszego brata
    - Szwed - tak zwany wielki HEJT, z którym leje się przy każdej okazji po mordach
    - Prusy i Anglia - najlepsi towarzysze do chlania

  • Historia: ** Jako dziecko był bardzo samotny. Dlatego też znalazł sobie przyjaciół i zmusił ich przekonał ich, by razem z nim popłynęli w daleki świat. I w ten oto sposób cała Europa zaczęła trząść portkami , bojąc się najazdów wikingów, którzy w swoich zabawach najdelikatniejsi nie byli. Dania został "Królem Bałtyku" i przez jakiś czas wszyscy drżeli przed nim ze strachu. A potem Szwed, nie wiedzieć czemu, się zbuntował i wszystko trafił szlag. Innymi słowy, Szwed stał się niepodległy i od tamtego czasu się z Danem nienawidzą w pełnym tego słowa znaczeniu. Ogólnie rzecz biorąc, Dania zapewne znalazł się właśnie tu i właśnie teraz, głównie przez sentyment do morza, jaki został mu jeszcze z tych starych dobrych czasów.


Oto i koniec morskiej opowieści, chyba nic do dodania już nie mam.
Powrót do góry Go down
Admin

Admin


Orientacja :
Ekwipunek : -
Wątki i powiązania : -
Po jakiego czorta jesteś na statku? : -
Liczba postów : 444
Join date : 18/02/2012

Ja, Król Bałtyku Empty
PisanieTemat: Re: Ja, Król Bałtyku   Ja, Król Bałtyku EmptyWto Wrz 18, 2012 4:20 pm

Załoga: Statek Wielkiego i Wspaniałego Prusa
Hierarchia: Żaglomistrz
Ekwipunek: Kordelas
Powrót do góry Go down
 
Ja, Król Bałtyku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: