Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 REMONT czyli co się zmieniło

Go down 
AutorWiadomość
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

REMONT czyli co się zmieniło Empty
PisanieTemat: REMONT czyli co się zmieniło   REMONT czyli co się zmieniło EmptyCzw Sie 28, 2014 9:47 am

Ten post jest głównie kierowany do starszych użytkowników, bo jest na temat zmian po resecie. Nowym polecam po prostu przeczytanie [Only admins are allowed to see this link] i tematów w dziale [Only admins are allowed to see this link]. W razie dalszych pytań – zawsze można wysłać Administracji PW albo złapać jakiegoś użytkownika na cb.

A więc RESET i co się z nim wiąże.
1) Zmiana szaty graficznej i nowe lokalizacje, żeby gra była ciekawsza. Udzielanie się postowo mile widziane, niekoniecznie w wielkich esejach.
2) Zmiany w załogach. Podczas gdy na początku z braku drugiego kapitana planowałam po prostu połączyć statki, doszłam jednak do wniosku, że lepiej zostawić je tak jak są. A raczej zostawić naszych „białych” bez kapitana. Co się z tym wiąże? Anglia zniknął/nie żyje. Po prostu trzeba sobie wyobrazić sytuacje załogi, która nagle znalazła się bez przywódcy. Walka o władzę jest jak najbardziej wskazana. „Niebiescy” pozostają bez zmian. Więcej o fabule można przeczytać [Only admins are allowed to see this link]. Podczas gdy nowi użytkownicy będą już przystępować do danych grup fabularnie, to wy, starzy, lądujecie automatycznie tam gdzie byliście. Chyba, że chcecie zmienić sobie grupę, w tym wypadku pisać do mnie, rozważę.
3) Nowe grupy. Łowcy to po prostu ci goście, którzy łapią za pieniądze piratów. Strzeżcie się więc! Można do niej dołączyć tylko fabularnie, poprzez odnalezienie [Only admins are allowed to see this link] lub [Only admins are allowed to see this link]. Grupa Zwykłych to grupa docelowa, do której trafiają wszyscy nowi użytkownicy, chyba że ich postać jest blisko związana z którymś z kapitanów. Nie musicie sobie na razie zaprzątać głowy, naprawdę. Więcej informacji o [Only admins are allowed to see this link]
4) Nowe Karty Postaci. Ogólnie rzecz biorąc chodzi głównie o zresetowanie relacji do tych, które wynikają z historii, ewentualnie przynależności do danej grupy. Jednakże [Only admins are allowed to see this link] nieco się zmienił i pojawiły się w nim nowe punkty. Wszystkie Karty Postaci trafiły [Only admins are allowed to see this link], można więc przekopiować je w dużej części albo napisać od nowa.
5) Wprowadzony wreszcie został MG. To chyba będzie oddzielne konto. MG będzie wtrącał się w rozgrywki, przeprowadzając zdarzenia losowe i takie tam. Niedługo też pewnie przeprowadzony zostanie nabór.
6) Punkty sławy decydujące o tym czy ludzie znają wasze imię czy nie. Więcej [Only admins are allowed to see this link]
7) [Only admins are allowed to see this link]. Cierpcie.

Chyba tyle jeśli chodzi o zmiany. Na koniec jeszcze dodatkowe informacje
1) Event na Bezludnej Wyspie spełnił swoje zdanie – rozruszaliśmy nieco forum – ale nieco się nam rozlazł, znów panuje chaos i nic się właściwie nie dzieje. Dlatego też kończymy go. Nowy zacznie się w swoim czasie. Całkiem niedługo!
2) To jest ten moment kiedy możliwa i łatwa jest zmiana postaci na zupełnie inną. W czasie gdy będzie to problematyczne. Wystarczy napisać do mnie na PW z prośbą. Zmienić charakter, wygląd i historię postaci można bez pytania, po to jest też częściowo reset.
3) W razie jakiś pytań służę pomocą.
4) Nowe emotikony zostają na swoim miejscu .>.
Powrót do góry Go down
 
REMONT czyli co się zmieniło
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stany Zjednoczone czyli Ameryka!
» Honda Kiku - czyli o takim jednym skośnym, co to mu się piractwa zachciało
» Ankieta pod tytułem "Gdzie ma pójść Francja?" Czyli wojna Niebiesko-Biała!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: