Pirate Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie spać, pisać!

Go down 
+4
Prusy
Kanada
Chile
Dominica
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptySro Lip 09, 2014 3:10 pm

Dobra. To te bannery też trzeba zrobić. Ale mañana, sí?
Prusie, ale na mnie czekasz! Musisz mnie bardzo lubić, amigo.


Spoko Łociu, event nie zając!
Powrót do góry Go down
Chiny




User : Katze-Fresse
Liczba postów : 348
Join date : 27/09/2012

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptySro Lip 09, 2014 6:39 pm

Nie przeskoczysz muru i dobrze o tym wiesz. Poza tym nie trafisz do mnie. <3
Przyznaję się. Ale ty jesteś większym ale niższym leniem. Idź skocz do morza za swoim rumem.

Dziękuję, Chili! Przynajmniej ty mnie rozumiesz! *bierze w niedźwiedzi uścisk* <3
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptyPią Lip 11, 2014 10:58 am

*powinna to przenieść do innego działu, ale nie wie jak*

A co z grupami? Bo biali i niebiescy to sprawa honorowa, ale jeśli obie załogi się rozbiły na wyspie, kapitan jednej z załóg zginął, drugiej jest zbyt leniwy gdzieś w bliżej nieokreślonym miejscu to obecny podział przestaje mieć sens. Chociaż w sumie nie wiem na co można by ich dzielić, bo chyba nie na odniesione rany.

Chyba, że ten event nie ma stałego wpływu na fabułę, a wtedy trzeba by wymyślić inny powód nieobecności rzeszy postaci oraz śmierci Anglii.

... I zastanawiam się nad założeniem multikonta, który byłby tubylcem na tej wyspie. Mógłby pomóc albo nieco namieszać, a jak się wyniesiemy to dołączyć do jednej załogi. Oczywiście to po moim powrocie. Jak myślicie?

Chciałabym też ponowić pytanie - jest ktoś chętny, żeby zrobić nowy wystrój? Ja lojalnie uprzedzam, że tego nie zrobię, nie znam się dostatecznie. 

Powrót do góry Go down
Prusy
Kapitan
Prusy


Orientacja : Jestem samowystarczalny.
Ekwipunek : Ego.
Wątki i powiązania : Powiązany z rumem, zakochany w swoim odbiciu w lustrze. A gdzieś tam w tle są jeszcze małe pisklaki. Łotysz też, ale się nie przyzna.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : To oczywiste. Żeby zalewała was moja wspaniałość. Co to w ogóle za pytanie?
User : Nie jest ci to potrzebne do szczęścia.
Liczba postów : 80
Join date : 21/10/2012
Skąd : Kunnegsgarbs

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptySob Lip 12, 2014 3:35 pm

Stawiałam na to, że event nie ma wpływu na fabułę. Tak jest najprościej i najszybciej. W przeciwnym razie musimy pomyśleć nad wiarygodnym powodem rozbicia okrętów - i brać pod uwagę to, że brytyjska szalupa idzie na dno wraz z całą kategorią na forum. A nie wiem czy możemy sobie na to pozwolić.

Chyba... mam pomysł jak rozwiązać nasz mały dylemat. I śmierć Brwiacza Anglii. Ale skontaktuję się z tobą na pw, Chili. Sama ocenisz czy pomysł jest dobry, czy lepiej wszystko obejść i wykończyć bohaterów starymi metodami.

Mogę znaleźć obrazek na główną.
Ładny.
Fajny.
Z Prusem. Udawajcie zdziwienie.
I nic więcej, bo dla mnie kody to czarna magia.
Powrót do góry Go down
Reunion

Reunion


Orientacja : Po co się ograniczać? .w.
Ekwipunek : Sztylet
User : Kage
Liczba postów : 18
Join date : 16/07/2014
Skąd : Saint-Denis

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptyCzw Lip 17, 2014 9:56 am

Islandia napisał:
Plus nie wiem jak u was, ale czasami jak patrzę na to forum to nie ogarniam co gdzie i jak. :/ Myślę, że choć minimalne zmiany w grafice by tu pomogły, ogarnięcie tych opisów statków (czcionka Victorii jest większa, niż statku Prusa, ta graficzka co nawet nie wiem czy powinna istnieć mi się nie wyświetla... szczegóły, ale mnie irytują) i choć minimalnie opisać europę, bo się zlewa z kolejnymi działami.
To tak tyle ode mnie, jako od nowej userki. \o/

Popieram. Ta olbrzymia czcionka i wycentrowanie napisów strasznie pogarsza orientację w terenie forum. Trochę mi zajęło ogarnięcie co jak i do czego służy. *już się nie odzywa bo nowa*
Powrót do góry Go down
Chile

Chile


Orientacja : Sekret to sekret |:
Ekwipunek : NIC
Wątki i powiązania : Latynosi.
Po jakiego czorta jesteś na statku? : NIE JESTEM NA STATKU, TY CHOLERNY PIRACIE
Liczba postów : 389
Join date : 04/04/2012

Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 EmptyPon Lip 21, 2014 6:12 pm

Zamykam temat. Dalsze pomysły, pytania, zażalenia proszę słać mi na PW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie spać, pisać! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nie spać, pisać!   Nie spać, pisać! - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nie spać, pisać!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pirate Hetalia :: 
 :: 
A r c h i w u m
-
Skocz do: